Teşekkürler Akademi Pansiyon

Ben Tamer Bozoğlu

Mesleğim Aşçılık, Özel sektörde çalışıyorum barınma sorunu insanlık için yaratıldığı günden itibaren hep sorun olmuş bildiğiniz gibi bende bu barınma sorununu hem ekonomik, hem konforlu hem güvenli hemde işimin yanısıra şehrin her noktasına erişim ve ulaşımı kolay bir lokasyon için bir yer arayışındayken Beşiktaşta ev rahatlığında pansiyon; ama evden ucuz, her yere erişimi ve ulaşımı kolay; ama yürüyerek gidip gelebiliyorsun, metrobüs e bile yürümü mesafesinde, tramvay, ve metro yürüme mesafesinde, vodefone park ayağının dibinde, pansiyon yönetimi dersen aile gibi, otel konforunda bir ev yada pansiyon, aile ve ev rahatlığında bir barınma yeri arıyorsanız, temiz, hijyenik ve güvenlikli bir yer istiyorsanız akademi pansiyon beşiktaşta sizler içi hizmet veriyor de.mektir, teşekkür ederim sizlere akademi aillesi 

Erdem ARSLAN

Bi bilgisayar şirketinde yazılımcıyım
daha önce akademi pansiyonda kalan bir arkadaşımın tavsiyesi ile buraya geldim.
iyiki gelmişim gerçekten kendime burada rahat huzurlu hissediyorum, çünkü iş yoğunluğu nedeniyle akşam geldiğimde  TEMİZLENMİŞ ODAM, Sıcak suyum kesintisiz ve sınırsız internetin yanında kablolu tv yayını sakin huzurlu sanki bir aile ortamında hissediyorum.
 
Müşteri veli nimetimiz deyip tüccar mantığı ile herkesi almayan elit müşterilere hizmet sunan akademi yönetimine teşekkür ederim
ALİ DUMAN 

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

Yaklaşık Biryıl Akademi Pansiyonda kaldım. Özellikle Okulama yakın olamasının yanında istanbulun her yerine ulaşım kolaylığının yanında birçok merkezi yere yürüme mesafesinden ve işletmecilerin bize müşteri gibi değilde misafir gibi davranmaları kendimi sanki evimdeymiş gibi rahat ve güvende hissettirdiler
 
Bizlere bir aile ortamı sunan işletmesahibi ercan bey e sonsuz teşekkürler ederim ve başta kendi üniversitem olmak üzere gelecek kalacak arkadaşlara rahatlıkla tavsiye edebileceğim ender bir yer olduğunu belirtmek isterim.
yer mekan aramakla zaman kaybetmeyin direk akademiye gidin akedemili olun.
 CEM ERYILMAZ


İstanbul Teknik Üniversitesindeki öğrenciliğim boyunca üniversiteye yakınlığı münasebetiyle kaldığım ve kalmaya devam ettiğim Beşiktaş akademi pansiyon kendime hem ekonomik, hem güvenilir ve temiz bir yer araştırıyorken; internetten akademi pansiyonu buldum. Burada kaldığım sürece pansiyondaki hizmetlerden çok memnun kaldım, bu memnuniyet ayrıca  bölümümden dolayı interneti çok yoğun kullanmama rağmen her hangi bir sınırlama bile koymamaları, çamaşır hizmetlerinde oda temizliğine, 24 saat sıcak su hizmetine varana kadar bir ev konforunda hizmet almam, tüm hizmet ve taahhütlerin  beklentilerimin çok çok üstünde oluşu. güleryüzlü ve hizmette sınır tanımayan akademi pansiyon ve yönetimine teşekkür ederim.

Bölgedeki üniversitelerde öğrenim gören ve çalışanlara hizmet veren Beşiktaş akademi pansiyonu hepinize tavsiye ederim.

Mert TETİK

Yıldız Teknik Üniversitesinde Öğrenciyim

Okuluma yakın; Ekonomik, Güvennilir, Her önüne gelenin kalmadığı nezih bir yer ararken daha evvel burada kalmış bir arkadaşımın tavsiyesi ile Beşiktaş Akademi Pansiyon ile tanıştım. Şuanda  kalmaya devam ediyorum, beşiktaşta lokasyon olarak okuluma yürüme mesafesinde oluşunun yanında bir çok yere yürüyerek geliş gidiş sağlaması, Pansiyon yönetimi tarafından taahhüt edilen her şeyin zamanında yerine getirilişi, gevenliği, temizliği, kalan insanların sorunsuz ve hepsinin belirli bir eğitim standartına sahip oluşu kendimi her zaman huzurlu ve güvenli hissettirmesi çok önemli.

bu huzuru ve güveni sağlayan Yönetiminden personeline kadar ayrı ayrı teşekkür eder, Bu sıtandardın her daim devam etmesini temenni ederim.