Beşiktaş Erkek Öğrenci Yurdu

Beşiktaş Erkek Öğrenci Yurdu

Beşiktaş Öğrenci Yurdu Beşiktaşta pansiyon ve apart olarak İstanbuldaki en kaliteli Üniversitelerin Başta İstanbul Teknik Üniversitesi İTÜ Maçka Kampüsü, Yıldız Teknik Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü, Kadir Has Üniversitesi Haliç Yerleşkesi ve daha bir çok özel üniversitelere yürüme mesafesinde bulunan Beşiktaş Erkek Öğrenci Apart'ımızda Erkek Öğrencilere yurt Hizmetinide aynı zamanda sunmaktayız.

Beşiktaş erkek öğrenci Yurdu denildiği zaman başta beşiktaş olmak üzere toplu ulaşımlardam metro ve metrobüs e, Tramway ve telesiyeç'e taksim, ortaköy, mecidiyeköy, karaköy, şişhane, eminönüne bile yürüyerek gidip gelebilinecek bir konumda oluşunun yansıması yadsınamaz bir gerçektir.

 

Erkek öğrenci yurdu denildiği zaman öncelikle aylık yada yıllık olarak ödenecek meblağın yanında şayet okuduğunuz üniversiteye yurdunuz uzak ise hergün vereceğiniz ulaşım ücreti nerdeyse yurt ücretini geçeceğini unutmayınız. üniversitenize yakın hatta yürüme mesafesinde bulunan bir öğrenci yurdunun, Öğrenci apart yada öğrenci pansiyonunun size katkısı bir kurum yada kuruluştan alacağınız orta ölçekli bir burstan daha fazla katkı sağlamasının yanında  daha fazla zaman ve daha fazla  derslerinize ve kitap okuyup kendinizi geliştirmenize katkı sağlayacağını unutmayınız.

Ortaköy'de erkek öğrenci yurdu

Ortaköyde erkek öğrenci yurdunun adresi yine akademi pansiyonudur. erkek öğrenci yurdu ortaköy ün merkezine yürüme mesafesinde bulunan akademi erkek öğrenci apart ı yada pansiyonu adına her ne derseniz deyin netice olarak erkekler için Konaklama merkezinin adresi Beşiktaş akademi pansiyonudur.

 

Resim